2023-12-21

Selekcja kobiet w relacji, czyli prosta droga do udanego związku!

Czy tego chcemy, czy też nie – nie unikniemy w naszym życiu toksycznych i nieodpowiednich kobiet. Takie przedstawicielki płci pięknej zawsze istniały i istnieć będą. Kluczem do udanego związku jest zatem odpowiednia selekcjaa więc szybkie i skuteczne odrzucanie niewłaściwych panien. O tym właśnie będzie webinar – o skutecznej sztuce selekcji oraz wybieraniu wartościowych kobiet.

1. Dlaczego Twoje oburzenie na współczesne kobiety jest kompletnie bezsensowne?
  2. Jak rozpoznać kobietę, która jest dla Ciebie nieodpowiednia i organicznie niezdolna do związku?
  3. W jaki sposób reagować na nieczyste zagrywki toksycznych kobiet?
  4. Jak zwiększyć swoje szanse na poznanie wartościowej kobiety?
  5. Dlaczego nie powinniśmy przejmować się odrzuceniem i porażkami wynikającymi z kontaktów z nieodpowiednimi kobietami?

1. Zabrać numer telefonu od dziewczyny czy poprosić może ją o Facebooka / Messengera?
  2. Jak zareagować na dziewczynę, która zamiast numeru telefonu, chce podać nam np. Facebooka?
  3. Jak sobie radzić z wielokrotnym odrzuceniem przez kobiety?
  4. Co zrobić jeżeli manipulująca dziewczyna cały czas się do nas odzywa i chce utrzymywać kontakt?
  5. W jakich miejscach najlepiej prowadzić selekcję kobiet?
  6. Czy warto zgodzić się na przyjaźń po nieudanej relacji romantycznej?