2024-02-08

Relacja pasożytnicza, czyli jak kobiety robią nam wodę z mózgu!

Kobiety potrafią nam nieźle zakręcić w głowie i wprowadzić nas w kompletny stan bezbronności, o ile oczywiście im na to pozwolimy swoją niewiedzą i naiwnością. Tematyką tego webinaru będzie tzw. relacja pasożytnicza, czyli znajomość w ramach której dziewczyna pasożytuje na Tobie, udając zainteresowanie romantyczne. Dzięki temu szkoleniu, dowiesz się jak od środka wygląda taka relacja i jak możesz się przed nią uchronić!

1. Czym dokładnie jest relacja pasożytnicza w kontekście relaji z kobietami?
  2. Dlaczego bardzo łatwo pomylić relację pasożytniczą z prawdziwym romantycznym zainteresowaniem?
  3. Jak obronić się przed kobietami, które chcą nas wykorzystać?
  4. Poznasz konkretne przykłady relacji pasożytniczych, które przydarzyły się moim klientom
  5. Dlaczego niezainteresowana dziewczyna, po urwaniu kontaktu z Tobą, może zacząć za Tobą gonić jak szalona?

1. Co myślę o pomyśle trwania w relacji pasożytniczej wyłącznie dla seksu?
  2. Ile % kobiet to laski, które będą chciały trwać w relacjach pasożytniczych?
  3. Czy istnieje coś takiego jak przeznaczenie?
  4. Jak zachowywać się gdy pasożyt stalkuje nas na Social Media i chce odnowić kontakt?
  5. Czy po czterdziestce dalej można znaleźć miłość i stworzyć trwałą relację?
  6. Czy istnieją związki w których wartościowy i poukładany facet z zasadami zmienia nieodpowiednią dziewczynę?
  7. Jak szybko podnieść się po pasożytniczej relacji?
  8. Czy "pasożytokobiety" potrafia się zmienić, np. pod wpływem dziecka lub zakochania?
  9. Jak szybko wykryć, że dziewczyna jest pasożytem?
  10. Czy teraz jest ciężej znaleźć odpowiednią kobietę i stworzyć z nią udany zwiazek?
  11. Dlaczego kobiety odrzucają miłych facetów, a uganiają się za niegrzecznymi "bad boyami"?
  12. Czy kobiety przed 14 lutego bardziej szukają facetów do związku?
  13. Czy "pasożytokobiety" mają świadomość tego, że krzywdzą facetów?
  14. Jaki jest przedział wiekowy w związku jaki kobiety tolerują?