2023-12-13

Poczucie humoru i dobra zabawa, czyli klucze do damskiego serca!

Poznać, rozkochać w sobie i trzymać z wysokim zainteresowaniem romantycznym – każdy by chciał, lecz nie każdy potrafi. Co jeżeli powiem Ci, że tego typu czary są na wyciągnięcie ręki każdego faceta? Niniejszy webinar będzie poświęcony poczuciu humoru i dobrej zabawie – dwóch atrybutach, które potrafią zrobić absolutne cuda w każdej relacji!

1. Dlaczego poczucie humoru i dobra zabawa to niesamowite afrodyzjaki w każdej relacji?
  2. Pokażę Ci w jaki sposób NIE POWINIENEŚ NIGDY zdobywać kobiecego serca, wraz z konkretnymi przykładami
  3. Dlaczego powinieneś dbać o zainteresowanie swojej kobiety, nawet w związku!
  4. Jak powstają uczucia i romantyczne zainteresowanie?
  5. Jak rozkochać dziewczynę w sobię?
  6. Czego najbardziej chcą kobiety podczas randek z Tobą?

1. Jak wzbudzić zainteresowanie kobiety wiadomościami na portalach randkowych?
  2. Co zrobić gdy dziewczyna pisze do nas mniej?
  3. Co zrobić gdy się kocha koleżankę z pracy, która jest związana z innym mężczyzną?
  4. Jak poderwać dziewczynę, która jest zajęta?
  5. Dziewczyna, która mnie wcześniej odrzuciła i nie była mną zainteresowana po pewnym czasie się odzywa. Jak na to zaregować i co to oznacza?