2024-02-01

Negatywne skutki i koszty alternatywne relacji ze złymi kobietami​

Wszystko ma swoją cenę, którą prędzej czy później będziemy musieli zapłacić. Zadawanie się z niewłaściwymi kobietami również! Jeżeli poświęcisz zbyt dużo czasu dziewczynie, która nie jest Ciebie warta, tracisz możliwości poznania wartościowych kobiet oraz nastawiasz się na poważne problemy psychiczne. Relacje damsko-męskie to nie są żarty!

1. Dlaczego zadawanie się z nieodpowiednimi kobietami jest znacznie gorsze w skutkach niż samotność i brak jakichkolwiek randek?
  2. Co może grozić Ci jeżeli trafisz na nieodpowiednią kobietę, która będzie chciała Ciebie wykorzystać?
  3. Dlaczego absolutny zakaz kontaktu to najlepsze rozwiązanie na uwolnienie się od relacji bez przyszłości?
  4. Opowiem Ci historie moich klientów, którzy ucierpieli przez własną głupotę i źle nastawione przedstawicielki płci pięknej
  5. Wskażę Ci najczęstsze przyczyny dla których faceci tkwią w beznadziejnych znajomościach z kobietami

1. Czy warto wchodzić w relację friends with benefits jeżeli dla nas wyłącznie liczy się seks?
  2. Dlaczego nie udaje się stworzyć związku z kobietą, której przecież tyle pomagaliśmy?
  3. Rozmawiałem z dziewczyną przez 2 tygodnie. Umówiłem się z nią na randkę. Co może pójść nie tak? Czego mogę się spodziewać?
  4. Czy warto odzyskiwać kobietę, która była nami zainteresowana ale rzuciła nas przez to, że źle ją traktowaliśmy?
  5. Jak zachowywać się wobec kobiety, która jest w trakcie rozwodu z obecnym partnerem?
  6. Gdzie poznawać wartościowe kobiety? Czy będzie o tym webinar?