2024-02-15

Gdzie szukać wartościowych kobiet nadających się do udanego związku?

Kluczem do udanego związku jest relacja z odpowiednią kobietą – to banalnie oczywiste. Każdy o tym wie. Jednak jak w obecnych czasach znaleźć wartościową i piękną kobietę? Czy jest to w ogóle możliwe? Jeżeli tak, to w jakich miejscach takie dziewczyny się znajdują? Na te oraz wiele więcej pytań odpowiem podczas tego webinaru!

1. Gdzie powinieneś szukać pięknych i wartościowych kobiet do związku?
  2. Jakich miejsc powinieneś unikać, jeżeli chcesz uniknąć nieprzyjemnych znajomości z toksycznymi laskami?
  3. Co sądzę o internetowych sposobach na poznanie kobiet w związku?
  4. Jakie warunki powinny spełniać idealne miejsca do zagadywania do dziewczyn?
  5. Co sądzę o relacjach na odległość?
  6. Jak poszerzyć swoje szanse na znalezienie wartościowej dziewczyny, gdy jesteśmy już po trzydziestce?

1. Co sądze o hipergamii i obecnej sytuacji na rynku matrymonialnym?
  2. Co sądze o poznawaniu kobiet w saunie lub na leżakach w ośrodkach SPA?
  3. Skąd w nas facetach powstaje strach przed podejściem do dziewczyny?
  4. Jak radzić sobie z męską konkurencją, która startuje do atrakcyjnej i wartościowej kobiety?
  5. Jak pozbyć się strachu przed podejściem do dziewczyny?
  6. Jak podrywać kobietę podczas wyjazdu jedno/kilkudniowego? Kiedy zabrać od niej numer telefonu? Jak ją traktować przy znajomych?
  7. Co sądze o tezie mówiącej o tym, że kobiety zachowują się teraz jak faceci i przez to tracą atrakcyjność w naszych oczach?