2023-12-06

5 konceptów potrzebnych do zrozumienia kobiet i relacji damsko-męskich

Kobiety nie są tak skomplikowane jak nam się wydaje. Jeżeli chcesz poznać ich prawdziwe intencje i swobodnie poruszać się po świecie relacji damsko-męskich, musisz koniecznie poznać prawa rządzące tą strefą. Oto 5 najważniejszych konceptów potrzebnych do zrozumienia kobiet i relacji damsko-męskich!

1. Podobieństwa między relacjami damsko-męskimi a naukami ścisłymi oraz otaczającym nas światem
  2. Dlaczego faceci nie rozumieją relacji damsko-męskich? Czy zrozumienie tego tematu wykracza poza granice naszego rozumowania?
  3. Na jakich najważniejszych zasadach oparte są relacje damsko-męskie?
  4. Czemu wszystkie relacje opierają się na zasadzie dobrowolnego wyboru?
  5. Dlaczego udawanie niedostępnej to totalna bzdura?
  6. Na co powinieneś zwracać uwagę jeżeli chcesz zrozumieć prawdziwe intencje kobiety?
  7. Czym jest romantyczne zainteresowanie i dlaczego jest tak ważne w relacjach damsko-męskich?
  8. Co sądzę o Internecie jako narzędziu do budowania romantycznego zainteresowania?
  9. Czy faktycznie każda historia w miłości musi zakończyć się dobrym zakończeniem?

1. Co jeżeli konsultacja 1na1 ze mną nie pomoże? Jest jakaś gwarancja?
  2. Ile trwa konsultacja ze mną i w jaki sposób sie odbywa?
  3. Jak radzić sobie z wulgarnymi dziewczynami, które odrzucają nas w agresywny sposób, np. mówiąc "nie Twoja liga koleżko" podczas zagadywania?
  4. Jaka powinna być częstotliwość randek z dziewczyną przed związkiem?
  5. Jak zareagować na dziewczynę, która cały czas jest zajęta, ale mimo to, przychodzi na randki?
  6. Co myślę o zasadzie trzech spotkań oraz kiedy powinien nastąpić pierwszy pocałunek?
  7. Dziewczyna jest zainteresowana, ale nigdy nie pisze i nie dzwoni jako pierwsza. Co to oznacza?
  8. Czy kobieta "czuje" niezdecydowanie mężczyzny?
  9. Co zrobić jeśli podczas podrywu popełniło się błąd i spędziło z dziewczyną za dużo czasu na randce?
  10. Jak znaleźć kobietę do związku mając 51 lat?
  11. Co zrobić gdy jest się w toksycznym związku i jest się zainteresowanym inną osobą?
  12. Jak radzić sobie z dziewczynami, które uwielbiają adorację innych mężczyzn?